AMK105BJ475MV-F
AMK105BJ475MV-F
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 4V X5R 4.7uF 20%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
AMK105BJ225MV-F
AMK105BJ225MV-F
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 4V X5R 2.2uF 20%
Data Sheet
AMK105BJ335MV-F
AMK105BJ335MV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 4V X5R 3.3uF 20%
AMK105BJ475MV-F
AMK105BJ475MV-F
AMK105F105ZV-F
AMK105F105ZV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 4V Y5V 1uF +80/-20%
AMK107BJ106MA-T
AMK107BJ106MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 4V X5R 10uF 20%
AMK107BJ225KV-T
AMK107BJ225KV-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 4V X5R 2.2uF 10%