EMK212BJ105KG-T
EMK212BJ105KG-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 16V X7R 1uF 10%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
EMK21
EMK21
Other
Data Sheet
Negotiable
EMK212ABJ106KD-T
EMK212ABJ106KD-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 16V X5R 10uF 10%
EMK212B7105KD-T
EMK212B7105KD-T
EMK212B7105KG-T
EMK212B7105KG-T
EMK212B7105MD-T
EMK212B7105MD-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 16V X7R 1uF 20%
EMK212BJ105KG-T
EMK212BJ105KG-T