GCJ21BR71E105KA12L
GCJ21BR71E105KA12L
Murata
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 25volts 1.0uF X7R 10% Soft Term
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
GCJ216R72A102KA01D
GCJ216R72A102KA01D
Murata
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 100volts 1000pF X7R 10% Soft Term
Data Sheet
GCJ216R72A223KA01D
GCJ216R72A223KA01D
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 100volt 0.022uF X7R 10% Soft Term
GCJ219R72A333KA01D
GCJ219R72A333KA01D
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 100volt 0.033uF X7R 10% Soft Term
GCJ21BR71C225KA13L
GCJ21BR71C225KA13L
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 16volts 2.2uF X7R 10% Soft Term
GCJ21BR71E105KA12L
GCJ21BR71E105KA12L
GCJ21BR72A473KA01L
GCJ21BR72A473KA01L
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0805 100volt 0.047uF X7R 10% Soft Term