GMK107BJ105KA-T
GMK107BJ105KA-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 35V X5R 1uF 10%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
GMK105BJ104KV-F
GMK105BJ104KV-F
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 35V X5R 0.1uF 10%
Data Sheet
GMK107BJ105KA-T
GMK107BJ105KA-T
GMK107BJ333KA-T
GMK107BJ333KA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 35V X5R 0.033uF 10%
GMK107BJ333MA-T
GMK107BJ333MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 35V X5R 0.033uF 20%
GMK107BJ473MA-T
GMK107BJ473MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 35V X5R 0.047uF 20%
GMK107BJ473KA-T
GMK107BJ473KA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 35V X5R 0.047uF 10%