JMK107B7105MA-T
JMK107B7105MA-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 6.3V X7R 1uF 20%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
JMK105BBJ475MV-F
JMK105BBJ475MV-F
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 6.3V X5R 4.7uF 20%
Data Sheet
JMK105BJ224KC-F
JMK105BJ224KC-F
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 6.3V X5R 0.22uF 10%
JMK105BJ224KV-F
JMK105BJ224KV-F
JMK105BJ225KV-F
JMK105BJ225KV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 6.3V X5R 2.2uF 10%
JMK105BJ225MV-F
JMK105BJ225MV-F
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0402 6.3V X5R 2.2uF 20%
JMK107BJ335KA-T
JMK107BJ335KA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0603 6.3V X5R 3.3uF 10%