LLA319R71A105MA01L
LLA319R71A105MA01L
Murata
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0612 1uF 10volts X7R 20%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
LLA315R70J105MA14K
LLA315R70J105MA14K
Murata
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 1uF 6.3Volts X7R 20%
Data Sheet
LLA315R70J105MA14L
LLA315R70J105MA14L
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0612 1uF 6.3volts X7R 20%
LLA315R70J155MA14K
LLA315R70J155MA14K
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 1.5uF 6.3Volts X7R 20%
LLA315R70J225MA14K
LLA315R70J225MA14K
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 2.2uF 6.3Volts X7R 20%
LLA315R70J225MA14L
LLA315R70J225MA14L
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 1206 2.2uF 6.3volts X7R 20%
LLA315R71A334MA14K
LLA315R71A334MA14K
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0.33uF 10Volts X7R 20%