TMK212BBJ475KD-T
TMK212BBJ475KD-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 25V X5R 4.7uF 10%
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
TMK212B7105KG-T
TMK212B7105KG-T
Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 25V X7R 1uF 10%
Data Sheet
TMK212B7225KG-TR
TMK212B7225KG-TR
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 25V X7R 2.2uF 10%
TMK212B7473KD-T
TMK212B7473KD-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 25V X7R 0.047uF 10%
TMK212BBJ106KG-T
TMK212BBJ106KG-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 25V X5R 10uF 10%
TMK212BBJ475KD-T
TMK212BBJ475KD-T
TMK212BJ474KD-T
TMK212BJ474KD-T
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT CAP MLCC 0805 25V X5R 0.47uF 10%